Kış Yardım Paketi | Kardeş Eli
FAALİYETLERİMİZ

Kış Paketi

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ülkemizde yardıma ihtiyacı olan insanlara, öğrencilere ve ailelere bot, mont, atkı, bere ve eldiven içeren 200 liralık kış kampanyasına başladık.

Türkiye’de günlük besin ihtiyacını bile karşılamakta zorlanan ailelere destek olmak ve çetin kış aylarında insanların kışlık giyim ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

Kardeşeli İnsani Yardım Derneği olarak kış kampanyasıyla okula gitmek isteyen öğrencilerin üşümemesi için bir katkıda bulunmayı hedefledik. 200 TL karşılığında ihtiyaç sahiplerine kış paketinde ulaştırdığımız malzemeler arasında bot, mont, atkı, bere ve eldiven bulunuyor. Kış aylarının zorlu şartlarında hayata tüm güçleriyle sarılmaya çalışan insanlar için bağışlarınızı bekliyoruz.

Her yıl düzenli olarak kış kampanyaları düzenleyen Kardeşeli derneği olarak bu yıl da 200 TL değerinde olan ve kışlık giyecekler içeren kış kampanyamızı başlatmış bulunmaktayız. Yoksulluk, maddi imkan yetersizlikleri nedeniyle binlerce insan kışlık ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Kış aylarında günlük geçimlerini sağlayamayan aileler kışın sıcak tutacak giysi masraflarını da yapamıyorlar. Bu nedenle derneğimiz Türkiye’de bulunan yoksul ailelere yardım elini uzatmak amacı ile yardım programları uyguluyor.

Kış geliyor ve ülkemizde zor durumda olan binerce insan kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor. Uzatacağınız bu el ile kış aylarının sıcak geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Zorlu kış şartları içerisinde yaşam mücadelesi veren insanlar için kış kampanyasını başladık. Yetim ve öksüzleri sevindirmek, ihtiyaç sahibi insanların yaşam mücadelelerine katkıda bulunmak için bot, mont, atkı, bere, ve eldiven içeren kış kampanyasına 200 liralık bağış ile sizde katılabilirsiniz.