Bağış Yap – Kardeş Eli
ONLINE BAĞIŞ
İdlib - 50 Kg Çuval Un Bedeli
×
125,00 TL
İdlib - 50 Kg Çuval Un Bedeli

Suriye’de 2011’den bu yana insanlık dramı yaşanıyor. Özellikle İdlib’te savaş mağduru insanlar, soğukla, açlıkla ve yoksullukla mücadele ediyor. Yaşam alanları, ibadethaneler, eğitim kurumları silahlı saldırılar ve bombalar yüzünden harabeye dönüyor, yüzbinlerce masum insan hayata gözlerini yumuyor ya da göç etmek zorunda kalıyor.

İdlib’teki kısıtlı imkanlar yüzünden bölge halkı, yiyecek bir dilim ekmeğe bile muhtaç kalabiliyor. Un stoklarının tükenme noktasına gelmesiyle ekmek üretiminin durması, yaşlısından çocuğuna, yetiminden savaşta sakat kalan insanlara kadar pek çok kişinin hayatına devam etmesini zorlaştırıyor. En önemli gıda maddelerinden olan un olmadan ekmek ya da un ile yapılacak farklı yiyeceklerin hazırlanması mümkün değil. Bu da bölgedeki insanları açlığa ve umutsuzluğa sürüklüyor.

Günlük ekmek ihtiyacının her geçen gün daha da arttığı, İdlib’teki ailelerin ocaklarına ve ekmek üretimi yapan fırınlara destek olmak için sayfanın online bağış bölümünden 50 kg’lık bir çuval un bağışında bulunabilirsiniz. Bir çuval unun bedeli 125 TL’dir. Gelin, İdlib’teki mazlumların karınlarını beraber doyuralım. Kışın ve savaşın yıkıcı etkisini bir nebze olsun hafifletelim.

Sıkça Sorulan Sorular
Yaptığım Online Bağışlar İçin Makbuz Alabilir Miyim?
Derneğinize Ayni (Malzeme), Nakdi (Nakit) Yardım Bağışlamak İstiyorum, Almaya Gelir Misiniz?
Ayni (Malzeme), Nasıl Göndere Bilirim, Kabul Ediyor Musunuz?
Bağışımın Tarafınıza Ulaştığını Nasıl Öğrene Bilirim?
İstanbul Dışından Topladığımız Ayni Ve Natki Yardımları Size Nasıl Ulaştırabiliriz?