- Kardeş Eli
Afrika Çad 1 Çeşme 1 Hisse Su Kuyusu
Afrika Çad 1 Çeşme 1 Hisse Su Kuyusu
×
8950,00 TL
Afrika Çad 1 Çeşme 1 Hisse Su Kuyusu

Çad, Afrika’da bulunan bir ülkedir. Ülkede halk fakir ve yoksullukla mücadele etmektedir. Kuraklık yüzünden temiz su kaynakları bulmakta zordur. Yoksulluk yanında temiz su bulamayan halk salgın hastalıklar ile de mücadele etmektedir.

Çad bölgesinde çöller çoktur ve temiz suya bu bölgelerde ihtiyaç çok fazladır. Kuraklık yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşanmakta ve su yetersizliği yüzünden birçok insan hayatını kaybetmektedir. Kadınlar, çocuklar kilometrelerce yol yürüyerek yağmur sularının oluşturduğu su birikintilerinden su taşımaktadır. Bu nedenle bölgede acil olarak su kuyularına ihtiyaç vardır.

Kardeşeli İnsani Yardım Derneği Çad bölgesinde su kuyusu projeleri hazırlamakta ve halkın temiz suya kavuşmasına aracılık etmektedir. Yapılacak yardımlar sayesinde insanların temiz suya kavuşması için sizlerde katkıda bulunabilirsiniz. Binlerce çocuk ve yaşlı insanların salgın hastalıklar yüzünden hayatlarını kaybetmesinin önüne geçebilirsiniz.

Kardeşeli derneğimiz aracılığı ile arkadaşlarınızla, akrabalarınızla bir araya gelerek ihtiyaç sahibi insanların temiz suya kavuşmasına vesile olabilirsiniz. Derneğimiz en çok ülkede hangi bölgede su ihtiyacı var ise önceliği o bölgeye vermektedir. 

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Fsm. Cad. Gülşen Sok. No:2 Kavacık / Beykoz
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46