Bağış Yap – Kardeş Eli
ONLINE BAĞIŞ
Zekat Bağışı
TL
Zekat Bağışı

Doğal afetler ya da savaşlar nedeni ile felakete uğramış, mağdur durumda olan e açlıkla mücadele eden insanlar bulunmaktadır. Bu insanlara yardım ulaştırmak gerekiyor.

Savaşlar yüzünden evsiz kalan insanlar, sakat kalanlar ya da öksüz yetim kalan çocuklar yardım bekliyor. Kardeşeli İnsani Yardım Derneği olarak din, dil, ırk ayrımı yapmadan muhtaç olan insanlara yardım etmekteyiz.

Yapılacak zekat bağışları ile sizlerde yardımda bulunabilir ve insanların hayatlarına sizlerde dokunabilirsiniz. Böylece mağdur ve muhtaç durumda olan insanların kendi ayakları üzerinde durmasına ve hayatlarını devam ettirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz.

Zekat, çoğalma, bereket, temizlik anlamına gelir. Dini açıdan ise belirli bir malın bir kısmının Allah rızası için zekat alabilecek durumda olan kişilere verilmesidir. Sizlerde iyilik yapmak ve dinin gereğini yerine getirmek için bağışlarınızı derneğimize yaparak evsizlere ev, açlıkla mücadele edenlerin temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Yapılan bağışlar ile insanlığın kanayan yarasına merhem olabilirsiniz. Sizin de sofrada bir tuzunuz olsun ve insanların mağduriyetleri giderilsin.

Derneğimize yapılacak zekat bağışları çığ gibi büyüyecek ve insanların hayatlarını değiştirecektir. 

Sıkça Sorulan Sorular
Yaptığım Online Bağışlar İçin Makbuz Alabilir Miyim?
Derneğinize Ayni (Malzeme), Nakdi (Nakit) Yardım Bağışlamak İstiyorum, Almaya Gelir Misiniz?
Ayni (Malzeme), Nasıl Göndere Bilirim, Kabul Ediyor Musunuz?
Bağışımın Tarafınıza Ulaştığını Nasıl Öğrene Bilirim?
İstanbul Dışından Topladığımız Ayni Ve Natki Yardımları Size Nasıl Ulaştırabiliriz?