Bağış Yap – Kardeş Eli
ONLINE BAĞIŞ
Süt Veren Keçi Projesi
×
575,00 TL
Süt Veren Keçi Projesi
0.00%

Mevcut

1725.00 TL

HEDEF

0.00 TL

Afrika'da 240 milyon yoksul insan yaşam mücadelesi veriyor. Dünyaya gelen 6 çocuktan birisi ise yetersiz beslenme yüzünden yaşamını yitiriyor. Çocukların yaşama tutunması, keçi sütüyle daha sağlıklı büyümesi için aile kalkındırma projesi kapsamında ailelere 5 adet süt keçisi veriyoruz.

Son derece besleyici ve sağlıklı olan keçi sütü, yoksulluk nedeniyle iyi beslenemeyen insanlar için çok değerli bir besin kaynağı. Süt veren keçi projesiyle insanlara hem keçilerden süt sağarak taze süt tüketebilme imkânı, hem de sağdıkları sütü satabilme olanağı sağlıyoruz.

Keçi projemizde dişi ve erkek keçiler bulunuyor. Bu sayede çoğalan keçiler zaman içinde aile bütçesine daha fazla katkı sağlayabiliyor. Keçi projesi ile başlangıçta ortalama 80 dolar gelir elde eden aileler, keçiler sürü haline geldiğinde gelirleri artış gösteriyor. Zamanla et, süt ve deri ticareti yapar hale gelen ailelerin geçim derdini ortadan kaldıran projemize siz de destek olabilirsiniz. 5 süt veren keçi bedeli, 575 TL. Web sayfamızın online bağış kısmından keçi veren süt projemize bağış yapabilir, bir ailenin daha iyi şartlarda yaşamasına vesile olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Yaptığım Online Bağışlar İçin Makbuz Alabilir Miyim?
Derneğinize Ayni (Malzeme), Nakdi (Nakit) Yardım Bağışlamak İstiyorum, Almaya Gelir Misiniz?
Ayni (Malzeme), Nasıl Göndere Bilirim, Kabul Ediyor Musunuz?
Bağışımın Tarafınıza Ulaştığını Nasıl Öğrene Bilirim?
İstanbul Dışından Topladığımız Ayni Ve Natki Yardımları Size Nasıl Ulaştırabiliriz?