Haberler – Kardeş Eli
HABERLER
HABERLER
Kategoriler
  • ARGE Ve Proje Direktörümüz Uğur Erkoca Ramazan Ayı’nda Gerçekleştirilen Yardımlar Hakkında Açıklamada Bulundu
  • ‘Kurban Şükürdür’ sloganıyla Kurban Bayramı’na hazırlanan Kardeş Eli Derneği, hayırseverleri vekâlet yoluyla emanet ettiği vacip kurbanlar ile bu bayramda da farklı coğrafyalarda gönül köprüsü kurmaya davet ediyor. Yurt dışında büyükbaş hisse bedeli için 595 TL, küçükbaş için 695 TL ve yurt içinde ise 1250 TL kurban bağışı bedeli ile 17 ülke ve 172 farklı yoksul bölgeye ulaşmayı hedefleyen dernek, milyonlarca yardıma muhtaç insana bayram sevinci yaşatmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
  • Yurt içi ve yurt dışında toplam 16 ülke olmak üzere iftar organizasyonları ile tebessümü sağladık, kumanya dağıtımlarımız ile ihtiyaç sahibi ailelere destek olduk, fitre, fidye ve zekat bağışlarınızı yerlerine ulaştırdık.
  • Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Genel Başkanı Ahmet MUHAMMEDOĞLU, Genel Başkanı Ahmet MUHAMMEDOĞLU, ‘ Kardeş Eli Derneği Olarak Bu Zulmü Ve İnsanlık Dışı Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz" Açıklamasında Bulundu
  • Kardeş Eli Derneği Yetime Bayramlık Projesi İle 16 Ülkede Yüzlerce Çocuğun Yüzünü Gülümsetiyor
  • Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Arge ve Proje Direktörü Uğur Erkoca; Afrika Çad bölgesinde açılışı yapılan, Türkiye Yetimhanesinin birçok yetime umut olacağını, bu bölgelerde yardımların daha da artarak devam edeceğini açıkladı.
  • Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği, yeni alınan tedbirler doğrultusunda, tam kapanma süresince faaliyetlerine, her türlü pandemi önlemlerini alarak, ara vermeden devam ediyor. Bu süreçte yardım bekleyen binlerce kişiyi yalnız bırakmıyor. Çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
  • Herkes, vatanımızın güvenliği, can ve mal emniyetimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışırken görevi başında şehit düşen polislerimize minnet borçludur. Onların azîz ruhları şâd olsun diye elimizden geleni yapmak en büyük vazifemizdir. Şehit polis memuru Hamdi Dikmen, Salih Sevgican, Ersoy Karacaoğlan, Vedat Kaya bunlardan sadece birkaçıdır.
  • Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı 2021 Mart Ayında Gerçekleştirilen Yardımlar Hakkında Detaylı Bilgi Aktardı
  • Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı; Ramazan Ayı için tüm hazırlıkların tamamlandığını ve yardımların hız kesmeden devam edeceğini açıkladı. ‘Ramazan Bir Olmaktır’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, dayanışmanın önemini bir kez daha vurguluyoruz’ dedi.
Sonraki Sayfa