Bir Projem Var - Tekil İçerikler | Kardeş Eli
Bir Projem Var
Bir Projem Var

Kardeşeli İnsani Yardım Derneği olarak  2006 yılından beri yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde naif ve estetik yardımlaşma kültürümüzü, mazlum kardeşlerimizden örnek alarak Geçim sıkıntısı yaşayan ,sahipsiz  kimseniz yetim kardeşlerimize ve ihtiyaç sahipleri için Okullar, camiler, yetimhaneler, medreseler, Eğitim merkezleri, Su kuyuları, Toplu Yaşam Alanları ve Sağlık Merkezleri İnşa ederek insanların hayata tutunabilmeleri  için sıcacık bir yuva imkanını, içilebilir temiz su ihtiyacını, eğitim ve ibadet ihiyaçlarını sizlerin sayesinde karşılıyoruz.

Savaşlar, felaketler, hastalıklar gibi nedenler ile ailesini kaybetmiş yetim kardeşlerimize sahip çıkıp, kardeş eli uzatarak onların hayata tutunmasına yardım ediyoruz.

 Kötü sağlık koşulları, yaşlılık gibi nedenlerin körlüğe yol açtığı katarakt hastalarını tedavi ederek gören gözleri olmaya gayret ediyoruz.

Sizlerde de  hayata geçirmek istediğiniz projeleri bizlerle paylaşarak mazlum ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için daha iyi bir dünyanın oluşmasına  yardımcı olabilirsiniz.

Yorum Yapın
Telefon ve E-mail bilgileriniz yayınlanmayacaktır.

* Adınız Soyadınız
* Telefon
-
GSM
* E-Mail Adresiniz
* Proje Açıklama