Yangın Bölgelerine Fidan Bağışı - Kardeş Eli
Yangın Bölgelerine Fidan Bağışı
Yangın Bölgelerine Fidan Bağışı
BİR FİDANDA HAYAT VAR Ülkemizde meydana gelen yangınlar sonucu zarar gören ormanlarımızı yeniden yeşertmek için Kardeş Eli Derneği olarak gönüllülerimiz ve çalışanlarımız adına fidan bağışlarımıza başladık. Bağışlarımızla yangından dolayı büyük hasar alan orman bölgelerine fidan olmak için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda sizin desteklerinizle büyümek istiyoruz. Yangın sonucu yok olan birçok ormanlık alan hepimiz için oksijen kaynağıydı. Her fidan bağışıyla yeşerecek olan ormanlarımız bizlere nefes olarak geri dönecek. 1 fidanda gelecek için hayat var. Sizde 50 TL bağışta bulunarak ormanlarımız için fidan bağışında bulunabilir, geleceğimiz için nefes olabilirsiniz. 
TL
Yangın Bölgelerine Fidan Bağışı

BİR FİDANDA HAYAT VAR

Ülkemizde meydana gelen yangınlar sonucu zarar gören ormanlarımızı yeniden yeşertmek için Kardeş Eli Derneği olarak gönüllülerimiz ve çalışanlarımız adına fidan bağışlarımıza başladık. Bağışlarımızla yangından dolayı büyük hasar alan orman bölgelerine fidan olmak için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda sizin desteklerinizle büyümek istiyoruz.

Yangın sonucu yok olan birçok ormanlık alan hepimiz için oksijen kaynağıydı. Her fidan bağışıyla yeşerecek olan ormanlarımız bizlere nefes olarak geri dönecek. 1 fidanda gelecek için hayat var.

Sizde 50 TL bağışta bulunarak ormanlarımız için fidan bağışında bulunabilir, geleceğimiz için nefes olabilirsiniz. 

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Fsm. Cad. Gülşen Sok. No:2 Kavacık / Beykoz
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46