12 Çeşmeli Nijerya Şadırvanlı Su Kuyusu - Kardeş Eli
12 Çeşmeli Nijerya Şadırvanlı Su Kuyusu
12 Çeşmeli Nijerya Şadırvanlı Su Kuyusu
Özel şadırvanlı, köylününde su ihtiyacını gidermesi için 12 adet çeşmesi bulunan su depolu su kuyusu.
×
29750,00 TL
12 Çeşmeli Nijerya Şadırvanlı Su Kuyusu

Afrika kıtasında temiz su ihtiyacı çok fazladır. Kuraklık ve yoksulluk nedeni ile insanlar temiz su bulamamaktadır. Bu bölgelerde açılan su kuyusu ve şadırvan hizmeti ile insanlar birçok sıkıntılarını çözebilmektedirler.

Özel şadırvanlı su kuyularının üstü çadır şeklinde bir kubbe ile örtülmektedir. Su kuyulu,

elektrik motorlu ,su depolu ,ortalama günlük 2.500 kişi su 'dan istifade etmektedir. Okul, yetimhane, cami, mescid bahçesine açılmaktadır. 50 metrede el sondajı ile su çıkmaktadır. Çevresinde ise birden fazla musluk bulunmaktadır. Böylece insanlar temiz su ihtiyacını daha kolay karşılamakta ve abdest almak daha kolay olmaktadır.

Kardeşeli İnsani Yardım Derneğimiz en çok temiz su ihtiyacı olan bölgelerde özel şadırvanlı su kuyuları açmakta ve açmaya devam etmektedir. Aynı anda birden fazla musluk bulunan şadırvan ile insanların su ihtiyacı karşılanmaktadır.

Derneğimiz sizlerin yapmış olduğu bağışlar sayesinde Afrika’da ve Asya’da köylünün su ihtiyacını karşılamak için 12 adet çeşmesi bulunan özel şadırvanlı su depolu su kuyusu projelerini gerçekleştirmek için çalışmalar yapmaktadır. İnsanlara bir damla su bile umut olmaktadır. Susuz yaşam mümkün değildir. Kuyulardan insanlar hem içme sularını karşılıyor hem de temizlik ihtiyaçlarını gideriyor. 

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Fsm. Cad. Gülşen Sok. No:2 Kavacık / Beykoz
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46