Şadırvanlı Su kuyusu Serbest Bağış - Kardeş Eli
Şadırvanlı Su kuyusu Serbest Bağış
Şadırvanlı Su kuyusu Serbest Bağış
Su, tüm canlılar için temel ihtiyaç kaynağıdır. Yaşamın devamlılığı için son derece önemli olan temiz sudan mahrum kalan milyonlarca insan mevcut. 
TL
Şadırvanlı Su kuyusu Serbest Bağış

Su, tüm canlılar için temel ihtiyaç kaynağıdır. Yaşamın devamlılığı için son derece önemli olan temiz sudan mahrum kalan milyonlarca insan mevcut. Afrika ve Asya’nın kırsal bölgelerinde yaşayan insanlar da bu mahrumiyetle mücadelede ediyor. Bu bölgelerin temiz su bulunmayan köylerinde insanlar; su içme, temizlik yapma, abdest alma gibi pek çok zorluğa katlanıyor. Afrikalı ve Asyalı kardeşlerimiz, her gün kilometrelerce yol yürüyerek şehir merkezlerinden bidonlarla su taşıyor.

Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği olarak kardeşlerimizi bu eziyetten kurtarmak için şadırvanlı su kuyuları inşa ediyoruz. Çevresinde musluklar bulunan ve ortasındaki fıskiyeden su akan kuyulardan aynı anda birçok kişi istifade edebiliyor.

Siz de susuzlukla mücadele edilen bölgelere şadırvanlı su kuyusu yapılabilmesi için dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz. Web sayfamızın online bağış kısmından yapılacak her bağış, muhtaç kardeşlerimizi temiz suya bir adım daha yaklaştıracak.

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Fsm. Cad. Gülşen Sok. No:2 Kavacık / Beykoz
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46