Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Afrika Uganda - Kardeş Eli
Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Afrika Uganda
Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Afrika Uganda
Tarihimizin mümtaz şahsiyetlerinden olan 'Kaptan-ı Derya' mahlası ile tanınan Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa'nın ismi sizlerin bağışlarıyla Afrika Uganda'da açılacak su kuyusu ile yaşamaya devam ediyor. Kardeşeli İnsani Yardım Derneği olarak 'İnsanlın için' 2006 yılından bu yana temiz içme suyuna ulaşamayan tek bir insan bile kalmayana kadar devam edecek olan mücadelemiz kapsamında bugüne kadar sizlerden aldığımız destek ile Asya ve Afrika'da hayata geçirdiğimiz projelerimize ' Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Su Kuyusu ' ile bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de www.kardeseli.org.tr adresini ziyaret edebilir ve projemize destek, susuzluğa umut olabilirsiniz.
TL
Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Afrika Uganda
70.56%

Mevcut

32420.05 TL

HEDEF

45950.00 TL

Tarihimizin mümtaz şahsiyetlerinden olan 'Kaptan-ı Derya' mahlası ile tanınan Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa'nın ismi sizlerin bağışlarıyla Afrika Uganda'da açılacak su kuyusu ile yaşamaya devam ediyor.

Kardeşeli İnsani Yardım Derneği olarak 'İnsanlın için' 2006 yılından bu yana temiz içme suyuna ulaşamayan tek bir insan bile kalmayana kadar devam edecek olan mücadelemiz kapsamında bugüne kadar sizlerden aldığımız destek ile Asya ve Afrika'da hayata geçirdiğimiz projelerimize ' Hızır Reis Barbaros Hayrettin Paşa Su Kuyusu 20 Çeşmeli Şadırvanlı Su Kuyusu ' ile bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz de www.kardeseli.org.tr adresini ziyaret edebilir ve projemize destek, susuzluğa umut olabilirsiniz.

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Fsm. Cad. Gülşen Sok. No:2 Kavacık / Beykoz
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46