Kardeş Eli Kurban Bağışları İle Rekor Kırdı !!! - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kardeş Eli Kurban Bağışları İle Rekor Kırdı !!!
27.07.2021

 

KARDEŞ ELİ  KURBAN BAĞIŞLARI İLE REKOR KIRDI !

 

Kardeş Eli Derneği hayırseverlerin bağışçılarını bu Kurban Bayramı’nda 17 ülkede 172 bölgede 46.842 kurban bağışı ile 2.094.414 ihtiyaç sahibine ulaştırdı. Dernek, bağışçıların yardımlarını ekibin ve gönüllülerin desteği ile birlikte yardım bekleyen, zor durumda kalan herkese ulaştırıyor. ‘Kurban Şükürdür’ sloganıyla başlatılan organizasyonda önceliği mülteci kampları, savaş, doğal afet ve yoksulluk bölgeleri ile yaşlılar, kimsesizler, yetimhaneler ve okullara verdi. Kurban bağışı yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran dernek, dünyanın öbür ucundaki kardeşlerimize ulaştırmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

 

Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği ARGE ve Proje Direktörü Uğur Erkoca: ‘Yardıma ihtiyacı olan herkese ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz. Her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bu bayramda’ da bağışçılarımız sayesinde ulaşan yardımlar ile yüzleri gülümsettik. Derneğimiz, Kurban Bayramı hepimizin bayramı olsun diye, öncelikle Türkiye olmak üzere Çad, Mali, Uganda, Gana, Zimbabwe, Etiyopya, Somali, Nijerya, Bangladeş, Sri Lanka, Arakan, Yemen, Gazze, Suriye, Ürdün ve Lübnan olmak üzere 17 farklı ülkede faaliyet göstererek birçok aileye umut olduk, binlerce haneye mutluluğu ulaştırmanın gururunu yaşadık. Yardımlarını eksik etmeyen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ açıklamasında bulundu.

Sizde  https://www.kardeseli.org.tr/tr web sitesi üzerinden ve 444 44 46 numaralı telefon numarası üzerinden dernek ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
SON HABERLER