Ramazan'da Bir Olduk! - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Ramazan'da Bir Olduk!
13.05.2021

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayının, maneviyatın yüksek şuurla yaşandığı ve bereketin her eve ulaştığı mübarek ayın sonuna geldik ve bayrama ulaştık. 

 Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği olarak mübarek ramazan ayında mazluma, mağdura, ihtiyaç sahibi ailelere ve yetimlere ulaşabilmek, yaralarını bir nebze sarabilmek, yüzlerinde tebessümü oluşturabilmek ve ramazanın manevi çoşkusunu yaşatabilmek adına 'Ramazan Bir Olmaktır!' sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolculuğumuzda siz değerli bağışçılarımız ile birlikte yüzleri güldürmeyi başardık.

Yurt içi ve yurt dışında toplam 16 ülke olmak üzere iftar organizasyonları ile tebessümü sağladık, kumanya dağıtımlarımız ile ihtiyaç sahibi ailelere destek olduk, fitre, fidye ve zekat bağışlarınızı yerlerine ulaştırdık.

Her zaman bir olmak, beraber yüzleri güldürmeye devam etmek ümidiyle.
Bayramımız mübarek olsun. 

#RamazandaBirOlduk

kardeseli.org.tr

444 44 46

 

Paylaş
SON HABERLER
 • Kardeş Eli Derneği Hakkari’li Recep’e Umut Oldu
  Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde, doğuştan el ve ayakları olmayan Recep Söyler, ilgililerden protez yardımı istedi. Maddi imkansızlıklar nedeni ile protez taktıramadıklarını söyleyen aileye Kardeş Eli Derneği başlattıkları kampanya ile umut oldu.
 • Kardeş Eli Kurban Bağışları İle Rekor Kırdı !!!
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği ARGE ve Proje Direktörü Uğur Erkoca; Kurban Bayramı’nın Mutluluğunu Yaşıyoruz, Kurban Bağışlarında En Çok Tercih Edilen Kurumlardan Olduk, Yardımlarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor, ‘Kurban Şükürdür’ Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda, Dayanışmanın ve Yardımlaşmanın Önemini Bağışçılarımız Sayesinde Bir Kez Daha Hatırladık, Teşekkürler Türkiye’ Açıklamasında Bulundu.
 • Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
  Yetimler ve İhtiyaç Sahipleri Adına Teşekkür Ederiz.
 • Kardeş Eli Derneğinden ‘İhtiyaç Sahipleri Adına Teşekkür Ediyoruz’
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği ARGE ve Proje Direktörü Uğur Erkoca; Kurban Bağışlarında En Çok Tercih Edilen Kurumlardan Olduk, Kıymetli Destekleriniz İle Yardımlarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor, ‘Kurban Şükürdür’ Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda, Dayanışmanın Önemini Bağışçılarımız Sayesinde Bir Kez Daha Vurguladık, Teşekkürler Türkiye’ Açıklamasında Bulundu
 • Ramazanda 2541 Kurban Bağışı ve 589 Su Kuyusu ile insanlara Umut Olduk
  ARGE Ve Proje Direktörümüz Uğur Erkoca Ramazan Ayı’nda Gerçekleştirilen Yardımlar Hakkında Açıklamada Bulundu