Ramazan Ayı Yardımlarını 16 Ülkeye Ulaştırdık - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Ramazan Ayı Yardımlarını 16 Ülkeye Ulaştırdık
24.06.2020

Bu yıl Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanındaydık. Ramazan ayı yardım çalışmalarımız ile binlerce kişiye iftar yemeği, kumanya ve giysi yardımında bulunarak 16 ülkeye ulaştık.

Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zor günlerde Ramazan ayının güzelliklerini paylaşmak için yola çıktık. Ramazan ayı çalışmalarımıza 'Mutlu İftarlar Senin Sayende' sloganıyla başlayarak yurt içi ve yurt dışında, yardıma ihtiyacı olan her yere Ramazan ayının bereketini ulaştırmak için çalıştık.

Ramazan ayı sonunda yardım çalışmalarımız ile ülkemiz başta olmak üzere, Yemen, Gazze, İdlib, Bangladeş, Sri Lanka, Mali, Etiyopya, Gana, Somali, Uganda, Arakan, Kamerun, Çad, Zimbabwe ve Pakistan dahil 16 ülkeye Ramazan ayı yardımlarını ulaştırdık. Ramazan ayı yardımlarımız ile binlerce kişiye giysi, kumanya ve iftar yemeği yardımlarımızı gerçekleştirdik.  

Her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık yardımı gerçekleştirerek herkesin bayramı olması için çalışmalarımızı sürdürdük.

Bu yıl sokaktaki dostlarımızı da unutmadık. Ramazan döneminde Koronavirüs sebebiyle sokakta aç kalan dostlarımıza mama yardımında bulunarak Bir Kap Mama projesini başlattık.

Sizde  https://www.kardeseli.org.tr/tr web sitesi üzerinden ve 444 44 46 numaralı telefon numarası üzerinden dernek ile iletişime geçerek bağışta bulunabilirsiniz.

Paylaş
SON HABERLER
 • 12 ÜLKEDE 1.684.000.00 KİŞİYE ULAŞTIK
  2020 yılı kurban bağışı organizasyonu için 12 ülkede 93 bölgeye yardımlarını ulaştıran Kardeş Eli Derneği, 1.684.000.00 kişiye bayram sevinci yaşatarak bu bayramda ihtiyaç sahiplerinin yanında oldu
 • Ramazan Ayı Yardımlarını 16 Ülkeye Ulaştırdık
  Ramazan ayı yardım çalışmalarımız ile binlerce kişiye iftar yemeği, kumanya ve giysi yardımında bulunarak 16 ülkeye ulaştık.
 • Çocuk Çocuktur!
  Bugün bir tercihle karşı karşıyayız: ya çocuklara yardım edeceğiz ya da dünyamızın bugünkünden de eşitsiz ve adaletsiz hale gelmesine göz yumacağız.
 • Kardeşeli2020 Yılı Vacip Kurban Fiyatlarını Açıkladı
  Birliği, beraberliği, hali anlamayı, vefakarlığı ve paylaşmayı gösteren Kurban bağışı için 2020 yılı Küçükbaş kurbanlık fiyatı 585₺, büyükbaş hisse fiyatı ise 485₺ olarak belirlendi.
 • 1 Kap Mama
  Farkındalığın büyümesi için #1KapMama ile paylaşım yaparak daha fazla insana ulaşalım.