KARDEŞ ELİ MÜSİAD FUARI’NDA 2026 HEDEFLERİNİ AÇIKLADI. - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
KARDEŞ ELİ MÜSİAD FUARI’NDA 2026 HEDEFLERİNİ AÇIKLADI.
24.11.2020

Sektörün öncü firmaları ve kamu kurumlarının bir araya geldiği Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı’nın bu yılki gözdesi Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği oldu. Yurt içi ve yurt dışındaki yardım çalışmalarıyla gündeme gelen dernek, fuarda 2026 yılı hedeflerini de açıkladı. Kardeş Eli Derneği Başkanı Ahmet Muhammedoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen fuar yurt içi ve yurt dışı bağışçıların ziyaretleriyle gerçekleşti.

Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı 2026 hedefleriyle ilgili: ‘’14 yıldır ihtiyaç sahiplerinin sesi olmak, onlara yardımlarınızı ulaştırmak için çalışıyoruz. 2026 yılı için öncelikli hedefimiz yine yardıma ihtiyacı olan insanlardır. 2026 yılında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve AFAD ile birlikte iş sahibi olmayan insanların yaşamlarını daha iyi standartlarda sürdürebilmelerini sağlamak için istihdamı artırmaya yönelik projeler geliştiriyoruz.  ‘Hedefi Olan Gençler’ sloganıyla yola çıkarak atölyelerimizle gençlere eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

Olağanüstü durumlar ve doğal afetler için ‘7 Bölge Arama Kurtarma’ ve ‘Mobil Aşevi’ projelerimizi hayata geçirerek yardımlarımızı sistemleştiriyoruz. 2020 yılında 7 profesyonel kişiyle başladığımız gönüllü ekibimizi büyüterek olay anında en hızlı ve profesyonel şekilde yardımlarımızı gerçekleştirmek üzere çalışmayı amaçlıyoruz.

 

Engelli bireyleri topluma kazandırmak için ‘Hedefimiz Engelsiz Yaşam’ projemizle sosyal, ekonomik ve psikolojik sorunlara dikkat çekiyor engelli bireylerin sorunlarını gündeme getiriyoruz. Görme Engelli Hissetme tüneliyle insanları empati kurmaya davet ediyoruz.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İÇİN YENİ REHABİLİTASYON MERKEZİ

Toplumumuzun önemli sorunlarından biri olan uyuşturucuya karşı çocukları ve aileleri bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Sempozyum ve konferanslar aracılığıyla zararlı alışkanlıklar konusunda toplumu bilinçlendirerek rehabilitasyon merkezimiz için çalışmalara başlıyoruz.’’ dedi.

Dünya genelinde yetim yardımları, su kuyusu bağışları, kurban dağıtımı, Ramazan yardımları ve sağlık çalışmalarını sürdüren Kardeş Eli Derneği, mevcut çalışmalarını da geliştireceğini belirtti.

Paylaş
SON HABERLER
 • KARDEŞ ELİ MÜSİAD FUARI’NDA 2026 HEDEFLERİNİ AÇIKLADI.
  Yurt içi ve yurt dışında yaptığı yardım çalışmalarıyla gündeme gelen Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği MÜSİAD Fuarı’nın gözdesi oldu. Yapılan çalışmaların detaylı olarak paylaşıldığı fuarda Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı 2026 hedeflerini açıkladı
 • KARDEŞ ELİ DERNEĞİ 18 KASIM’DA MÜSİAD FUARI’NDA
  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı 18 Kasım’da başlıyor.
 • Kardeş Eli Derneği İzmir’de Afetzedelerin Yanında
  Merkez üssü İzmir olan ve 6.6 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası Kardeş Eli Derneği afetzedelere destek için gönüllü ekipleriyle yola çıktı. Hijyen paketleri, gıda yardımı ve su dağıtımına başlayan dernek, günün birlik olma günü olduğunu belirtti
 • Teşekkür Ederiz
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği olarak mutluyuz, umutluyuz. Desteklerinizle bugün 1227 köye 1227 su kuyusu açarak kardeş elini birlikte uzattık. Onların sesini duyduk, yanlarında olduk.
 • Kardeş Eli Derneği’inden Eğitime Destek
  Pandemi sürecinin başlangıcından itibaren çeşitli yardım paketleriyle ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Kardeş Eli Derneği uzaktan eğitim süreçlerinde de eğitime desteğini sürdürüyor. ‘Desteğinle Eğitim Uzakta Kalmasın’ kampanyasını başlatan dernek, öğrencilere bilgisayar ve tablet yardımında bulunuyor