Kurban Şükürdür Bereketi Paylaştıkça Büyür - İnsani Yardım | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kurban Şükürdür Bereketi Paylaştıkça Büyür
02.07.2019

Kurban Şükürdür. Bereketi Paylaştıkça büyür.

 

Kurban; Birliği, beraberliği, hali anlamayı, vefakârlığı ve paylaşmayı gösterir bize. Bir yetimin bir mahzun kalbin sevincine, mutluluğuna, samimi duasına ortak eder bizi. Yetimlere ve ihtiyaç sahiplerine huzur, bizlere bereket sağlar.

Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Ramazan ayı çalışmalarının ardından Kurban bayramı için Vacip Kurban kampanyasının 1 Temmuz itibariyle başladığını duyurdu.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kampanyayı iki farklı şekilde yürütecek olan dernek, bağışçıların hisselerini ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

 

Bu bayram onlara da bayram.

Kurbanınız, ocağında yemek pişiremeyen annelerin, evini geçindiremeyen boynu bükük babaların ve hayatında henüz et yememiş yetimlerin bulunduğu ihtiyaç sahibi bölgelerde kesilsin, onlara da bayram olsun.

Kampanya ile alakalı dernek yetkilileri; ‘’Kurbanınızı ihtiyaç sahibi mazlumların bulunduğu bölgelerde keselim. Onlara da bayram olsun, umutları mutluluğa dönüşsün. Bağışlarınız bizlere ulaştıktan sonra sizleri arayarak vekâletiniz alınır. Kurbanlarınız uzman veteriner hekimler eşliğinde İslami usullere uygun olarak kesilir. Kesildiğine dair mesaj olarak sizlere bilgi verilir ve sonrasında resim ve videosu gönderilir.’’ Diye açıklamada bulundu.

 

Kurban'ın Kardeşlerine Umut Olsun!

Yardımseverler, Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği aracılığıyla kurbanlarını dünyanın dört bir yanındaki mazlum kardeşlerimize gönderebilecek ve paylaşmanın bereketini yaşayabilecek.

Uganda, Moritanya, Gazze, Yemen ve Türkiye olmak üzere istenilen bölge için hisse bağışında bulunulabileceğinin bilgisini veren dernek, fiyatları ise şöyle açıkladı;

Afrika’da bir hisse bedeli; 475TL

Afrika’da bir küçükbaş bedeli; 575TL

Yurt içi bir küçükbaş bedeli; 1250TL

Yurt içi bir kurban bedeli: 1250TL

Gazze bir Kurban bedeli; 2250TL

Yemen bir Kurban bedeli; 1250TL

Kurban'la İyiliğiniz Kardeş Eli Olsun!

 

Sizler de mazlum ve ihtiyaç sahiplerine hisseleriniz ile kardeş eli olmak isterseniz, Kardeş Eli İnsani Yardım Derneğine www.kardeseli.org.tr adresinden veya 444 44 46-0216 224 2 224 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
SON HABERLER