Kardeşeli Derneği Tam Kapanma Sürecinde Hizmetlerine Devam Ediyor. - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kardeşeli Derneği Tam Kapanma Sürecinde Hizmetlerine Devam Ediyor.
28.04.2021

Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği, yeni alınan tedbirler doğrultusunda, tam kapanma süresince faaliyetlerine, her türlü pandemi önlemlerini alarak, ara vermeden devam ediyor. Bu süreçte yardım bekleyen binlerce kişiyi yalnız bırakmıyor. Çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Alınan tedbirler şu şekilde:

 

1.Yurtiçi ve Yurtdışı bütün faaliyetlerimiz başta Ramazan Yardımlarımız olmak üzere; Zekât Bağışı, Fidye Bağışı, Fitre Bağışı, İftar-Sahur Bağışı, Kumanya Bağışı, Kurban Bağışı, Su kuyusu Bağışı, Yetim Sofrası Bağışı, Yetim Sponsorluğu Bağışı, Yetime Bayramlık Bağışı, Çocuk Paketi Bağışı, Mobil Aş Evi Bağışı, Kardeş Aile Yardımı Bağışı, Katarakt Ameliyatı Bağışı, Tekerlekli Sandalye ve Akülü Sandalye Bağışı, Rahle ve Kur’an-ı Kerim Bağışı, İdlib Acil Yardım, Gazze Acil Yardım, Kudüs Acil Yardım, Arakan Bangladeş Kampları Yardım Bağışı ve tüm Eğitim Desteği yardım faaliyetlerimiz tam kapanma süresince 7/24 kesintisiz bir şekilde, izinler çerçevesinde devam etmektedir.

2.Toplum sağlığı birincil öncelik olduğundan dolayı gıda, kumanya ve temizlik seti yardım faaliyetleri sürekli olarak devam etmektedir. Mevcut yardımlarımızı da yoğunlaştırarak bu süreçte daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

3.Toplantılar çeşitli uygulamalar kullanılarak video konferans sistemi ile devam etmektedir.

 

Yardım talebinde bulunmak isteyen ihtiyaç sahipleri, https://www.kardeseli.org.tr/tr/yardim-talep-formu ile senenin 365 günü talep oluşturabilirler. Detaylı bilgi için 444 44 46 iletişim numarasından veya www.kardeseli.org.tr adresinden derneğe ulaşabilirsiniz.

 

 

Paylaş
SON HABERLER