Kardeş Eli Derneği’inden Eğitime Destek - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kardeş Eli Derneği’inden Eğitime Destek
01.11.2020

Pandemi sürecinin en başından itibaren ihtiyaç sahibi insanlara hijyen paketleri, yardım kolileri ve çeşitli yardımlarda bulunan Kardeş Eli Derneği Pandemi nedeniyle okullarına, öğretmenlerine kavuşamayan çocukları eğitimle buluşturmak için ‘Desteğinle Eğitim Uzakta Kalmasın’ kampanyasını başlattı.

 

Kampanya kapsamında evinde uzaktan eğitim için yeterli ekipmanı bulunmayan öğrencilere destek olan dernek, bilgisayar ve tablet yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Bağışçılarını evinde ve iş yerinde kullanmadığı Tablet, Dizüstü, Masaüstü bilgisayarları derneğe ulaştırarak veya 1.850 TL destek ile yeni tablet hediye ederek "Desteğinle Eğitim Uzakta Kalmasın" kampanyasına destek olmaya davet ediyor.

 

Dernek yönetimi konuyla ilgili: ‘’ Pandemi nedeniyle okulundan uzak kalan öğrenciler eğitimden uzak kalmasın diye uzaktan eğitim sürecinde maddi zorluklar nedeniyle eğitimine devam edemeyen ihtiyaç sahibi öğrencilere ‘Desteğinle Eğitim Uzakta Kalmasın’ kampanyasını başlatıyoruz. Kampanyamız kapsamında evinde uzaktan eğitim için yeterli ekipmanı bulunmayan öğrencilere destek oluyor, bilgisayar ve tablet yardımı ulaştırıyoruz.’’ Açıklamasında bulundu. 

Paylaş
SON HABERLER
 • Kardeş Eli Afrikada Yetimhane Açılışlarına Bir Yenisini Daha Ekledi
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Arge ve Proje Direktörü Uğur Erkoca; Afrika Çad bölgesinde açılışı yapılan, Türkiye Yetimhanesinin birçok yetime umut olacağını, bu bölgelerde yardımların daha da artarak devam edeceğini açıkladı.
 • Kardeşeli Derneği Tam Kapanma Sürecinde Hizmetlerine Devam Ediyor.
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği, yeni alınan tedbirler doğrultusunda, tam kapanma süresince faaliyetlerine, her türlü pandemi önlemlerini alarak, ara vermeden devam ediyor. Bu süreçte yardım bekleyen binlerce kişiyi yalnız bırakmıyor. Çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
 • Kahraman Polislerimiz İçin Polis Teşkilatı Su Kuyumuz Başladı!
  Herkes, vatanımızın güvenliği, can ve mal emniyetimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışırken görevi başında şehit düşen polislerimize minnet borçludur. Onların azîz ruhları şâd olsun diye elimizden geleni yapmak en büyük vazifemizdir. Şehit polis memuru Hamdi Dikmen, Salih Sevgican, Ersoy Karacaoğlan, Vedat Kaya bunlardan sadece birkaçıdır.
 • Kardeş Eli Derneği Mart Ayında 192 Köye 192 Su Kuyusu Açtı
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı 2021 Mart Ayında Gerçekleştirilen Yardımlar Hakkında Detaylı Bilgi Aktardı
 • Kardeş Eli Derneği Ramazan Ayına Hazır
  Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı; Ramazan Ayı için tüm hazırlıkların tamamlandığını ve yardımların hız kesmeden devam edeceğini açıkladı. ‘Ramazan Bir Olmaktır’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, dayanışmanın önemini bir kez daha vurguluyoruz’ dedi.