Kardeş Eli Derneği 18 Kasım’da Müsiad Fuarı’nda - Genel Haberler | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kardeş Eli Derneği 18 Kasım’da Müsiad Fuarı’nda
18.11.2020

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı 18 Kasım’da başlıyor. Sektörün öncü firmaları ve kamu kurumlarının bir araya geleceği fuara Kardeş Eli İnsanı Yardım Derneği de katılım sağlıyor.  Yardım çalışmalarıyla sıklıkla gündeme gelen ve bu yıl MÜSİAD Fuarı’na 2. kez katılan Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes BOYACI, yardıma ihtiyacı olanların sesini duyurmak için katılım sağladıklarını belirtti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı 18 Kasım’da başlıyor. Sektörün öncü firmaları ve kamu kurumlarının bir araya geleceği fuara bu yıl Kardeş Eli İnsanı Yardım Derneği 2. kez katılım sağlıyor.

Su Kuyusu, Yetim Sponsorluğu, Gıda Kolisi, Hijyen Paketi, Yetimhane İnşası ve Mobil Aşevi gibi onlarca projesiyle adından sıklıkla söz ettiren dernek, MÜSİAD Fuarı’na 3 aylık bir süreçte hazırlandığını belirtti. Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes BOYACI, fuara katılım amaçlarının yardıma ihtiyacı olan insanlarını sesini duyurmak olduğunu belirterek şu ifadelerde bulundu: ‘’Kardeş Eli Derneği olarak 10 yıldan fazladır yardıma ihtiyacı olanların sesi olmak için gönülden çalışıyoruz. Bağışçılarımızın ve gönüllülerimizin destekleriyle yardıma ihtiyacı olan herkese kardeş eli uzatıyoruz.

2020 yılında yapılan yardım çalışmalarımızla; 1227 su kuyusu, 5570 kişiye katarakt ameliyatı desteği, 107.687 kişiye gıda yardımı, 8 Mescit inşası, 6 Yetimhane restorasyonu ve 24.300 yetim çocuğa aile olduk. Dünyada ve ülkemizde yardıma ihtiyacı olan binlerce insan daha var. O insanların sesini duyurmak için bugün MÜSİAD Fuarı’nda yerimizi aldık.’’ dedi. MÜSİAD Fuarı’nda salon 6, stant 633A’da Kardeş Eli Derneğine ulaşabilirsiniz.

Paylaş
SON HABERLER
 • Kardeş Eli Afrikada Yetimhane Açılışlarına Bir Yenisini Daha Ekledi
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Arge ve Proje Direktörü Uğur Erkoca; Afrika Çad bölgesinde açılışı yapılan, Türkiye Yetimhanesinin birçok yetime umut olacağını, bu bölgelerde yardımların daha da artarak devam edeceğini açıkladı.
 • Kardeşeli Derneği Tam Kapanma Sürecinde Hizmetlerine Devam Ediyor.
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği, yeni alınan tedbirler doğrultusunda, tam kapanma süresince faaliyetlerine, her türlü pandemi önlemlerini alarak, ara vermeden devam ediyor. Bu süreçte yardım bekleyen binlerce kişiyi yalnız bırakmıyor. Çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
 • Kahraman Polislerimiz İçin Polis Teşkilatı Su Kuyumuz Başladı!
  Herkes, vatanımızın güvenliği, can ve mal emniyetimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışırken görevi başında şehit düşen polislerimize minnet borçludur. Onların azîz ruhları şâd olsun diye elimizden geleni yapmak en büyük vazifemizdir. Şehit polis memuru Hamdi Dikmen, Salih Sevgican, Ersoy Karacaoğlan, Vedat Kaya bunlardan sadece birkaçıdır.
 • Kardeş Eli Derneği Mart Ayında 192 Köye 192 Su Kuyusu Açtı
  Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı 2021 Mart Ayında Gerçekleştirilen Yardımlar Hakkında Detaylı Bilgi Aktardı
 • Kardeş Eli Derneği Ramazan Ayına Hazır
  Kardeş Eli Derneği Kurumsal İletişim Direktörü Enes Boyacı; Ramazan Ayı için tüm hazırlıkların tamamlandığını ve yardımların hız kesmeden devam edeceğini açıkladı. ‘Ramazan Bir Olmaktır’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, dayanışmanın önemini bir kez daha vurguluyoruz’ dedi.