Kamuoyu Duyurusu - Acil Yardım | Kardeş Eli
HABERLER
Tüm Haberler
Kamuoyu Duyurusu
21.03.2020

Kardeş Eli Derneği Koronavirüs Önlemleri

Kardeş Eli Derneği, toplum ve insan sağlığını ciddi boyutlarda etkileyen koronavirüsle alakalı Sağlık Bakanlığı’nın tedbirlerini dikkate alarak önlemlerde bulundu. 6 maddelik önlem:

 1. Çalışma Ekibimiz 16 Mart 2020 Pazartesi itibariyle geçici süreyle home office çalışma sistemine geçmiş olup, çalışma mesailerine evden devam etmektedirler.
 2. Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm Faaliyetlerimiz  (Su kuyusu, Nafile Kurban, Katarakt, Yetim, Kalkındırma projeleri ve Kalıcı Eserler v.b) İzinler çerçevesinde devam etmektedir.
 3. Toplum sağlığı birincil öncelik olduğundan dolayı gıda, kumanya ve temizlik seti yardım faaliyetleri Dağıtımına başlanmıştır .
 4. Çalışma Ekiplerimize sağlık ve hijyen kitleri dağıtılmış, konu hakkında sürekli olarak kalabalık ortamlardan uzak durulması, AVM ve kafeler gibi kapalı mekanlara gidilmemesi, hijyen koşullarına dikkat edilmesi, sosyal uzaklık mesafesi gibi tedbir kurallarına uyulmasına dair detaylı bilgilendirme sağlanmıştır.
 5. Ofis ve binalarımız dezenfeksiyon işlemi yapılmıştır.
 6. Toplantılar çeşitli uygulamalar kullanılarak video konferans sistemi ile devam etmektedir.
Paylaş
SON HABERLER
 • Kardeşeli2020 Yılı Vacip Kurban Fiyatlarını Açıkladı
  Birliği, beraberliği, hali anlamayı, vefakarlığı ve paylaşmayı gösteren Kurban bağışı için 2020 yılı Küçükbaş kurbanlık fiyatı 585₺, büyükbaş hisse fiyatı ise 485₺ olarak belirlendi.
 • Ramazan Ayı Yardımlarını 16 Ülkeye Ulaştırdık
  Ramazan ayı yardım çalışmalarımız ile binlerce kişiye iftar yemeği, kumanya ve giysi yardımında bulunarak 16 ülkeye ulaştık.
 • Çocuk Çocuktur!
  Bugün bir tercihle karşı karşıyayız: ya çocuklara yardım edeceğiz ya da dünyamızın bugünkünden de eşitsiz ve adaletsiz hale gelmesine göz yumacağız.
 • 1 Kap Mama
  Farkındalığın büyümesi için #1KapMama ile paylaşım yaparak daha fazla insana ulaşalım.
 • Evde Kal Hayatta Kal
  #HayatEveSığar