BAĞIŞ YAP

Kardeş Aile

Bağlantılar

Kardeşeli olarak  üzerimize vazife olan kardeşliğimizi hissettirmek ve hayata geçirmek için kardeş aile kampanyası devam ettirmekteyiz.Bu vesileyle Türkiye’de ve dünyada yer yüzünün neresinde olursa olsun kardeşlik hak ve özgürlüğün tesisi için çalışmaktayız. İnsanlık, yine insanın yaptığı  zulümlere, göz yaşlarına kurban edilmiş durumda. Bize düşen iyilik hareketine katılmak ve insandan insanlığa gönül köprüleri kurmaktır. Bu nedenle gönüller yapmanın, kardeşliğimizi  göstermenin  tam vaktidir diyor ve ‘Kardeş Aile Kampanyası’nı sizlerin desteğiyle sürdürüyoruz.

 

 

-Kardeş Aile Kampanyası, kardeşlerimize kardeş paylarını ulaştırmayı hedeflemektedir.

-Tüm insanların 'Kardeşeli’ olduğu bilincini hatırlatmaktır.

-“Her iyilik bir sadakadır. Kardeşini güler yüzle karşılaman, kovandan ihtiyacı olan bir şeyi kardeşinin kovasına boşaltman da bu tür iyiliklerdendir.’’ Hadisi Şerif’i akıllara gelen ilk iyilik sözlerindendir.

-Muhtaç ve mazlum kardeşlerimizle gönül köprüleri inşa etmektir.

 

Kampanyanın Kapsamı;

 

·Barınma (Kira ve Yakıt), Eğitim, Sağlık (İlaç/Muayene), Gıda, Giyecek, Rehabilitasyon Hizmetler (Yaşlı ve Özürlüler İçin), Gezi ve Ziyaret programlarını kapsamaktadır.

Kampanya Katılım Bilgileri?

 

·Kampanya hakkında her türlü bilgiye https://kardes.org.tr/onlinebagis/#Projeler adresinden ulaşabilirsiniz.

 

·Kardeş aile formunu doldurup adresimize ulaştırmanız gerekmektedir.

 

·Kardeş aile aylık yardım bedeli 300 TL’dir. Mail Order ile kredi kartınızdan aylık çekim için taahhüt verebilirsiniz.Dilerseniz 1 yıllık bedeli (3600 TL) peşin olarak yatırabilirsiniz.

 

Havale/EFT ile ödeme yapmak için Kampanya hesap bilgileri:

 

 

 

Havale/EFT ile kardeş aile sponsorluk ödemesi yapacak bağışçılarımızın Havale/EFT açıklamasına KARDEŞ AİLE yazmaları yeterli olacaktır. Kendilerine dönüş yapılacaktır.

 

Sponsorluk hakkında her türlü bilgi için 0216 224 2 224 nolu numaramızdan ya da bagis@kardeseli.org.tr e-mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Paylaş